side effect of tramadol medicine tramadol 50 mg buy tramadol Palmdale

soma columbia sc hours generic soma blog a soma de todos afetos

preparatorio soma bh buy soma online aura soma spray lady nada

what is difference between tramadol and tramadol hcl buy tramadol online buy ultram Orlando

buy tramadol online Miramar buy tramadol online can i take cipro with tramadol

soma güngör otomotiv buy soma soma e produto de raizes de polinomios

how long does tramadol withdrawal depression last buy tramadol how much tramadol should i take for pain

symptoms of withdrawal tramadol buy tramadol online no prescription how much tramadol for 30 pound dog

tramadol now a controlled substance uk tramadol 50mg can you mix tramadol with cyclobenzaprine

atsu soma housing soma online side effects of long term use of soma

Rybářský tábor MO Mladá Boleslav 2021

Od 14.8. 2021 do 21. 8. 2021 pořádala MO Mladá Boleslav tradiční dětský rybářský tábor v klidné obci Kobylníky, která se nachází na břehu Slapské přehrady v Příbramském okrese. Táboru se zúčastnily děti ve věku od 8 do 18 let z MO Mladá Boleslav a z MO Sedlčany.

Většinu času trávily děti s vedoucími chytáním ryb na Slapské přehradě, přesto se našel čas i na další činnosti – jako táborové hry a soutěže. V letošním roce se podařila opět celodenní výprava na velmi dobře zarybněný rybník Jelito.

V areálu tábora měly děti dále možnost sportovního vyžití a hrály zde především badminton a stolní tenis. Došlo i na výlet na místní rozhlednu, a i když děti ušly kolem 12 km a táborové hry.  Tvořivější děti využili možnosti vytvoření dárků pro maminky, kdy s paní Novotnou vytvářely náramky, batikovaná trika a výměnné kaménky.

Díky výborným vedoucím, přístupu  dětí a výbornému kuchaři byl tento tábor jedním z nejvydařenějších, které jsme pořádali. Ulovila se řada ryb, v letošním roce byl největší úlovek kapr 81 cm, kterého ulovil Vojta Šedivý, kterého těsně následoval kapra úlovek Bruna Cruze o velikosti 79 cm. Díky oblačnějšímu počasí byli aktivnější i okouni a hned několik kluků si připsalo svůj první úlovek na přívlač.

Na závěr tábora obdržely všechny děti hodnotné ceny, které jsme částečně nakoupily a částečně jsme obdržely od sponzorů, a to od Radima Křepelky (www.rybarkrepelka.cz), kterému tímto za děti ještě jednou děkujeme, dílem do cen přispěl i Středočeský rybářský svaz. Velice si také ceníme majitelů rekreačního zařízení za pronájem jejich prostor. Částečné náklady na tábor jsou čerpány z dotace od MŠMT. Já sám bych rád poděkoval lidem, kteří v průběhu tábora pomáhali a dětem připravili mnoho krásných zážitků u vody a v krásné přírodě. Jmenovitě pak kuchaři a pomocné síle v kuchyni Pavlu Šedivému a Lence Novotné a oddílovým vedoucím Richardovi Pacholátkovi, Otovi Hlaváčovi, Vaškovi Caltovi, Evě Caltové, Janu Šimáčkovi, Elišce Caltové, Janu Linhartovi ml. a hlavně Janu Linhartovi, který tábor každoročně připravuje jako hlavní vedoucí.

Oto Hlaváč