xanax interaction with valium alprazolam no prescription does xanax cause amnesia

ambien and ranitidine buy ambien does ambien cause swelling

how many 2mg xanax generic xanax closest herb to xanax

xanax and seizure medication xanax depression xanax vs klonopin recreational use

xanax vitamin deficiency buy xanax online legally xanax weird taste in mouth

zolpidem (ambien) y zaleplon (sonata) buy zolpidem can ambien be taken with trazodone

how long before sleep to take ambien buy ambien taking 80 mg of ambien

can you take ambien with muscle relaxers buy ambien online no prescription buy zolpidem Anaheim

get tramadol Delaware buy tramadol tramadol 50 mg hyperreal

ultracet acetaminophen and tramadol hcl order tramadol c est quoi du tramadol

Tři spolupracující MO nasadily do Jizery podoustve

IMG_8752 - kopie

Místní organizace Mladá Boleslav, Bakov nad Jizerou a Mnichovo Hradiště dnes z vlastních prostředků vysadily do Jizery 10 000 ks podoustve říční. Krásnou násadu o průměrné délce 12 cm dodalo Rybářství Lnáře.

Malé podoustve vyrůstaly pouze na přirozené potravě, což by mělo zajistit výbornou aklimatizaci v novém prostředí a zvýšení populace této ryby v řece.

Jizera je revírem těchto tří organizací, které již před osmi lety začaly spolupracovat na zatraktivnění této nádherné řeky jako celku a na podpoře reofilních násad z vlastních finančních prostředků.

„Dlouhodobě naše násady vzájemně konzultujeme a vyhodnocujeme tak, aby naše vložené prostředky měly smysl, byly ku prospěchu členské základy, životního prostředí a zachovali jsme bohatství Jizery i pro další generace. Při hospodaření na řece je důležité nejen co nasadíte sami, ale co nasadí i ti nad vámi,“ říká hospodář MO Bakov n/Jizerou a MO Mnichovo Hradiště Dušan Hýbner.

„Jizera, na které sousedíme, se postupem času neustále mění a vyvíjí, a my se jí snažíme přizpůsobit naše násady. Společně podporujeme každoročně z vlastních zdrojů lipana, ostroretku, podoustev, jesena, mníka,“ doplňuje hospodář MO Mladá Boleslav Radek Zahrádka.

Oba se shodují, že výsledky jsou již vidět především na druhové pestrosti Jizery, ale odráží se i ve spokojenosti sportovních rybářů, kteří Jizeru navštěvují. Společná cesta je podle nich správná.

(šam)